Telefunken TLF HTS-630 5.1 Home theatre system, 630Watts, USB port, Remote controller

8.060,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF HTS-630 5.1 Home theatre system, 630Watts, USB port, Remote controller


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.060,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF HTS-630 5.1 Home theatre system, 630Watts, USB port, Remote controller

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка