Telefunken TLF-EPRS 405 Espresso Coffee Machine

Telefunken TLF-EPRS 405 Espresso Coffee Machine

5.450,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF-EPRS 405 Espresso Coffee Machine, 15 bars, All Inox body, 1.25l water capacity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF-EPRS 405 Espresso Coffee Machine, 15 bars, All Inox body, 1.25l water capacity

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка