Telefunken TLF BS-490 Food processor

Telefunken TLF BS-490 Food processor

2.799,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF BS-490 Food processor, Multi function: chopping, shredding, slicing, french fry, citrus juicing, emulsifying and doughing, Electrical touch panel with 5 speeds, 2L capacity bowl dry, 1....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF BS-490 Food processor, Multi function: chopping, shredding, slicing, french fry, citrus juicing, emulsifying and doughing, Electrical touch panel with 5 speeds, 2L capacity bowl dry, 1.2L capacity bowl liquid, 1.8L plastic blender jar, Powerful motor 700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка