Telefunken TLF BS-410

Telefunken TLF BS-410

1.850,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF BS-410, Hand blender SET, 2 speeds, detachable blending rod, 700ml measuring cup, with chopper and whisk, 200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF BS-410, Hand blender SET, 2 speeds, detachable blending rod, 700ml measuring cup, with chopper and whisk, 200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка