Telefunken TLF 5001 Wireless DECT telephone, Big LCD display, Speakerphone, Talkie walkie function

1.199,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF 5001 Wireless DECT telephone, Big LCD display, Speakerphone, Talkie walkie function


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF 5001 Wireless DECT telephone, Big LCD display, Speakerphone, Talkie walkie function

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка