Telefunken DECT Phone TC 201 with touch panel, Black, Big Blue display, Lighted keyboard, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 50 contacts, 300m range

2.499,00 ден.   Спореди

Telefunken DECT Phone TC 201 with touch panel, Black, Big Blue display, Lighted keyboard, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 50 contacts, 300m range


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken DECT Phone TC 201 with touch panel, Black, Big Blue display, Lighted keyboard, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 50 contacts, 300m range

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка