Telefunken DECT Phone PEPS TB 201 Black, Black, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, 50 contacts, 300m range

1.399,00 ден.   Спореди

Telefunken DECT Phone PEPS TB 201 Black, Black, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, 50 contacts, 300m range


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken DECT Phone PEPS TB 201 Black, Black, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, 50 contacts, 300m range

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Hello this site https://google.com the best