Telefuneken TLF VC-360 Vacuum cleaner

Telefuneken TLF VC-360 Vacuum cleaner

3.999,00 ден.   Спореди

Telefuneken TLF VC-360 Vacuum cleaner, 2500W, Variable speed, metal telescopic pipe, PV01 metal brush, white color, 2pcs of paper bags and 1pcs of textile bag included, crevice nozzle and small brush ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefuneken TLF VC-360 Vacuum cleaner, 2500W, Variable speed, metal telescopic pipe, PV01 metal brush, white color, 2pcs of paper bags and 1pcs of textile bag included, crevice nozzle and small brush included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка