TEL PANASONIC KX-TG 1312 FXH DECT telefon bezicen Titanium Black, 14seg LCD, 50 telefonski imenik, CID, LCD Backlit

2.343,00 ден.   Спореди

Шифра 10167 - TEL PANASONIC KX-TG 1312 FXH DECT telefon bezicen Titanium Black, 14seg LCD, 50 telefonski imenik, CID, LCD Backlit


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.343,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 10167 - TEL PANASONIC KX-TG 1312 FXH DECT telefon bezicen Titanium Black, 14seg LCD, 50 telefonski imenik, CID, LCD Backlit

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка