TEKO SOLAR 150

TEKO SOLAR 150

15.999,00 ден.   Спореди

TEKO SOLAR 150 БРОЈ НА ЦЕВКИ 15 ДИЈАМЕТАР НА ЦЕВКИ (ММ) 58 ДОЛЖИНА НА ЦЕВКИ (ММ) 180 КАПАЦИТЕТ (L) 150 ПОВРШИНА НА ГРЕЕЊЕ (М2) 2.1 ГРЕАЧ (KW) 1.5 ДИМЕНЗИИ : В/Ш/Д 165/120/150


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TEKO SOLAR 150 БРОЈ НА ЦЕВКИ 15 ДИЈАМЕТАР НА ЦЕВКИ (ММ) 58 ДОЛЖИНА НА ЦЕВКИ (ММ) 180 КАПАЦИТЕТ (L) 150 ПОВРШИНА НА ГРЕЕЊЕ (М2) 2.1 ГРЕАЧ (KW) 1.5 ДИМЕНЗИИ : В/Ш/Д 165/120/150

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

buy generic cialis online safely 2011 01 29 Not applicable US DORIXINA RELAX COMPRIMIDOS RECUBIERTOS Cyclobenzaprine hydrochloride 5 mg Clonixin lysine 125 mg Tablet, coated Oral MEGALABS COLOMBIA S


         

Објавено


пред 9 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

thyroid storm is a medical emergency with lifethreatening sequelae. Ixyahu https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Avana Erectile Dysfunction viagra contraindicacion where to buy cialis online safely Comvoi comparaison cialis viagra https://newfasttadalafil.com/ - buy cialis non prescription Jfslno
Сродни производи


Најпопуларни производи