TEFAL ZE-581B38

6.699,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 700 W ШИРОК ОТВОР - 75 ММ САД ЗА ОТПАДОК - 1,25 Л РЕГУЛАТОР НА БРЗИНА MOЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 700 W ШИРОК ОТВОР - 75 ММ САД ЗА ОТПАДОК - 1,25 Л РЕГУЛАТОР НА БРЗИНА MOЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи