TEFAL ZE-350B38

3.099,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 400 W 1 БРЗИНА НА РАБОТА САД ЗА ОТПАДОК - 0.5 L. ШИРОК ОТВОР ЗА ОВОШЈЕ - 49 ММ СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАПЕЊЕ МЕТАЛЕН ФИЛТЕР БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 400 W 1 БРЗИНА НА РАБОТА САД ЗА ОТПАДОК - 0.5 L. ШИРОК ОТВОР ЗА ОВОШЈЕ - 49 ММ СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАПЕЊЕ МЕТАЛЕН ФИЛТЕР БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи