Tefal Spirit A0420552

Tefal Spirit A0420552

759,00 ден.   Спореди

Tefal Spirit A0420552, Тефлон тава, Боја црвена 26 цм Termo spot, Дупло дно, Четворослојна заштита на тефлонот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 759,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal Spirit A0420552, Тефлон тава, Боја црвена 26 цм Termo spot, Дупло дно, Четворослојна заштита на тефлонот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка