Tefal So Tasty D0784052

Tefal So Tasty D0784052

1.699,00 ден.   Спореди

Tefal So Tasty D0784052, Тефлон тава, 26X26 цм Hot spot, Грил, Дупло дно, Трослојна заштита на тефлонот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal So Tasty D0784052, Тефлон тава, 26X26 цм Hot spot, Грил, Дупло дно, Трослојна заштита на тефлонот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи