TEFAL SM-1552

1.699,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР СО МОЌНОСТ ОД 700 W
ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА
2 НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ
МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКОПЧУВАЊЕ
ИНДИКАТОР ЗА "READY"
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР СО МОЌНОСТ ОД 700 W
ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА
2 НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ
МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКОПЧУВАЊЕ
ИНДИКАТОР ЗА "READY"
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи