TEFAL RK302E31

5.999,00 ден.   Спореди

ГОТВАЧ НА ХРАНА МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ 10ЧАШИ=1.8Л 8 ПРОГРАМИ (ОРИЗ,БРЗ ОРИЗ,КАФЕАВ ОРИЗ,ЖИТАРИЦИ) ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА (БАВНО ГОТВЕЊЕ /СУПИ,ОВЕС,ДЕСЕРТ) ТАЈМЕР ОДЛОЖЕН СТАРТ НЕЛЕПЛИВ САД (ПОКРИЕНОСТ ОД П...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ГОТВАЧ НА ХРАНА МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ 10ЧАШИ=1.8Л 8 ПРОГРАМИ (ОРИЗ,БРЗ ОРИЗ,КАФЕАВ ОРИЗ,ЖИТАРИЦИ) ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА (БАВНО ГОТВЕЊЕ /СУПИ,ОВЕС,ДЕСЕРТ) ТАЈМЕР ОДЛОЖЕН СТАРТ НЕЛЕПЛИВ САД (ПОКРИЕНОСТ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи