Tefal PP3019V0

Tefal PP3019V0

1.999,00 ден.   Спореди

Tefal PP3019V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Бело-сива, Стаклена, Капацитет од 100г - 160кг,Автоматски Старт/Стоп, Меморија на 4ри профили, Автоматска меморија на профил, Меморија на последн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal PP3019V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Бело-сива, Стаклена, Капацитет од 100г - 160кг,Автоматски Старт/Стоп, Меморија на 4ри профили, Автоматска меморија на профил, Меморија на последно мерење, Батерија litiym 3V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи