Tefal GC205012

Tefal GC205012

4.399,00 ден.   Спореди

Tefal GC205012, Тостер Боја Инокс, Моќност 1600W,Тремо Спот, Термо регулатор,Не лепливи подвижни плотни за миење, Отварање 180 степени, дел за истекување на зејтин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal GC205012, Тостер Боја Инокс, Моќност 1600W,Тремо Спот, Термо регулатор,Не лепливи подвижни плотни за миење, Отварање 180 степени, дел за истекување на зејтин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи