Tefal FV9550

Tefal FV9550

5.999,00 ден.   Спореди

Tefal FV9550, Пегла на пареа, Боја бела-темно лилјаково, 2600 W, 0-50г/мин пареа, 150г/мин пареа, 350мл резервоар за вода, 8 програми за пеглање, автоматско исклучување за заштита, самочистење, нова п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV9550, Пегла на пареа, Боја бела-темно лилјаково, 2600 W, 0-50г/мин пареа, 150г/мин пареа, 350мл резервоар за вода, 8 програми за пеглање, автоматско исклучување за заштита, самочистење, нова паладиум подлога

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи