Tefal FV9530E1

Tefal FV9530E1

3.750,00 ден.   Спореди

Tefal FV9530E1, Пегла на пареа , Боја морско сина, 2600W, 0-50г/мин, 170 г/мин, автоматско ислучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV9530E1, Пегла на пареа , Боја морско сина, 2600W, 0-50г/мин, 170 г/мин, автоматско ислучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на кабел 2,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи