Tefal FV4780

Tefal FV4780

3.399,00 ден.   Спореди

Tefal FV4780, Пегла на пареа, Боја бела-темно сина, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 120г/мин, Плоча Ultragliss Diffusion, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV4780, Пегла на пареа, Боја бела-темно сина, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 120г/мин, Плоча Ultragliss Diffusion, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 300мл резервоар за вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи