Tefal FV4368

Tefal FV4368

2.799,00 ден.   Спореди

Tefal FV4368, Пегла на пареа, Боја бело-темно црвена, 2100W, регулирачка пареа 30г/мин, ударна пареа 95г/мин, Плоча Ultragliss Diffusion, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV4368, Пегла на пареа, Боја бело-темно црвена, 2100W, регулирачка пареа 30г/мин, ударна пареа 95г/мин, Плоча Ultragliss Diffusion, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи