Tefal FV3840E0

Tefal FV3840E0

2.899,00 ден.   Спореди

Tefal FV3840E0, Пегла на пареа, Боја темно плава, 2300W, 0-30г/мин- пареа, 115г/мин-пареа ,воден канистер 270 мл,Функција-еко 20% помалку енергија, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV3840E0, Пегла на пареа, Боја темно плава, 2300W, 0-30г/мин- пареа, 115г/мин-пареа ,воден канистер 270 мл,Функција-еко 20% помалку енергија, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на кабел 2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи