Tefal FF162131

Tefal FF162131

4.299,00 ден.   Спореди

Tefal FF162131, Фритеза, Боја бела Моќност 1900W , Запремнина 2,1 кг, Термостат, Перфориран сад за Фолтрација на зејтинот, Држач, Тремо изолаторсака обвивка, Тефлонски сад.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FF162131, Фритеза, Боја бела Моќност 1900W , Запремнина 2,1 кг, Термостат, Перфориран сад за Фолтрација на зејтинот, Држач, Тремо изолаторсака обвивка, Тефлонски сад.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи