Tefal Enjoy A0421052

Tefal Enjoy A0421052

699,00 ден.   Спореди

Tefal Enjoy A0421052, Тефлон тава за палачинки, Боја Црна, 25цм Termo spot, Дупло дно, Четворослојна заштита на тефлонот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal Enjoy A0421052, Тефлон тава за палачинки, Боја Црна, 25цм Termo spot, Дупло дно, Четворослојна заштита на тефлонот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи