Tefal E4433252

Tefal E4433252

2.199,00 ден.   Спореди

Tefal E4433252, Титаниум длабока тава, TITANIUM Pro 24 цм, нелеплива површина, силно индукциско дно, погодна за греење на гас, електрично, керамичко, индукциско


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal E4433252, Титаниум длабока тава, TITANIUM Pro 24 цм, нелеплива површина, силно индукциско дно, погодна за греење на гас, електрично, керамичко, индукциско

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи