Tefal D2304652

Tefal D2304652

2.399,00 ден.   Спореди

Tefal D2304652, Тефлон тава со капак, 24 цм Hot spot, Дупло дно, Трослојна заштита на тефлонот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal D2304652, Тефлон тава со капак, 24 цм Hot spot, Дупло дно, Трослојна заштита на тефлонот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи