Tefal CB655012

Tefal CB655012

5.599,00 ден.   Спореди

Tefal CB655012, ЕЛ. Тефлонска скара, Боја црна, Моќност 2400W, Термо спот, Терморегилатор,Подвижна нелеплива плотна 50% мазна-50% грил, дел за истекување на зејтин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal CB655012, ЕЛ. Тефлонска скара, Боја црна, Моќност 2400W, Термо спот, Терморегилатор,Подвижна нелеплива плотна 50% мазна-50% грил, дел за истекување на зејтин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи