TEFAL BL-300138

2.699,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400 W ПЛАСТИЧЕН САД - 1,25 Л 2 БРЗИНИ + ПУЛС БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400 W ПЛАСТИЧЕН САД - 1,25 Л 2 БРЗИНИ + ПУЛС БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка