Tefal BI662540

Tefal BI662540

3.899,00 ден.   Спореди

Tefal BI662540, Термо бокал, Боја Инокс-црн, Моќност 2200W, Запрамнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, индикатор на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal BI662540, Термо бокал, Боја Инокс-црн, Моќност 2200W, Запрамнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, индикатор на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи