TEFAL BC-5004
TEFAL BC-5004
TEFAL BC-5004
TEFAL BC-5004

TEFAL BC-5004

1.499,00 ден.   Спореди


Кујнска дигитална вага
Ултра компактна
Капацитет: 5kg
Автоматско исклучување и вклучување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кујнска дигитална вага
Ултра компактна
Капацитет: 5kg
Автоматско исклучување и вклучување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи