Teстер FLUKE T5-1000

20.060,00 ден.   Спореди

Тестер за напон и струја. Фиксната клешта овозможува тестирање на струја без прекинување на колото. Мерните кабли може да се чуваат на задната страна, со што се заштедува простор. Достапен во две в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.060,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за напон и струја. Фиксната клешта овозможува тестирање на струја без прекинување на колото. Мерните кабли може да се чуваат на задната страна, со што се заштедува простор. Достапен во две верзии за 600 V и 1000 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка