TDK USB 3.0 16GB TF30 T78963

599,00 ден.   Спореди

USB FLASH - МЕМОРИЈА 3.0 КАПАЦИТЕТ - 16 GB. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB FLASH - МЕМОРИЈА 3.0 КАПАЦИТЕТ - 16 GB. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка