TDK CD-R80 JEWEL CASE

29,00 ден.   Спореди

ДИСК ЗА ЗАПИС
СКОРОСТ НА ЗАПИС 52Х
700МВ
80МИН.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 29,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИСК ЗА ЗАПИС
СКОРОСТ НА ЗАПИС 52Х
700МВ
80МИН.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка