TCL TAC-12CHSC 12000BTU, Климатизер, R407C Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.7KW, LED Display, Ionizator

12.882,00 ден.   Спореди

Клима уред што лади и грее TCL TAC-12CHSC 12000BTU, Климатизер, R407C Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.7KW, LED Display, Ionizator ВО ЦЕНАТА НА КЛИМА УРЕДИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА. ЦЕНАТА Н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.882,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клима уред што лади и грее TCL TAC-12CHSC 12000BTU, Климатизер, R407C Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.7KW, LED Display, Ionizator ВО ЦЕНАТА НА КЛИМА УРЕДИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА. ЦЕНАТА НА МОНТАЖАТА Е 3000 - 5000 ДЕНАРИ ВО ЗАВИСНОСТ ОД КЛИМА УРЕДОТ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка