TCL ST - TAC-18CHSA/BF 18000BTU

TCL ST - TAC-18CHSA/BF 18000BTU

21.999,00 ден.   Спореди

TCL ST - TAC-18CHSA/BF 18000BTU, Superior Technology, Климатизер, Cooling 5.28KW and Heating 5.42KW, LED Display,on&off, Indoor AIR Circulation Cooling/Heating: 760/780m3/h, EER for cooling 2.46 W/W, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TCL ST - TAC-18CHSA/BF 18000BTU, Superior Technology, Климатизер, Cooling 5.28KW and Heating 5.42KW, LED Display,on&off, Indoor AIR Circulation Cooling/Heating: 760/780m3/h, EER for cooling 2.46 W/W, COP for heating: 2.85 W/W, Indoor Noice level Min: 44dB, Max: 48dB, Annual Energy Consumption: 1.075kwh, MAx Input Cooling/Heating: 2.800/2.470W, Normal operating Temperature: -8 to 43 C, Toshiba Compressor, BF-WHITE panel, R410A Ecological Gas, Class A in Cooling, Class A in Heating, Connecting pipe 3 Meters with Nuts

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи