TARGUS TSB791EU 15.6 BEX BACKPACK

1.399,00 ден.   Спореди

ЗАШТИТНА ТОРБА/РАНЕЦ, ЗА ЛАПТОП КОМПАКТИБИЛНА СО 15.6" СТАНДАРД ДИМЕНЗИИ : 30 X 15 X 43 CM БОЈА - ЦРНА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЗАШТИТНА ТОРБА/РАНЕЦ, ЗА ЛАПТОП КОМПАКТИБИЛНА СО 15.6" СТАНДАРД ДИМЕНЗИИ : 30 X 15 X 43 CM БОЈА - ЦРНА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка