TARGUS TSB78304EU 15.6 STRATA BACKPACK

1.299,00 ден.   Спореди

ЗАШТИТНА ТОРБА/РАНЕЦ,ЗА ЛАПТОП КОМПАКТИБИЛНОСТ СО 15.6" СТАНДАРД БОЈА - СИВА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЗАШТИТНА ТОРБА/РАНЕЦ,ЗА ЛАПТОП КОМПАКТИБИЛНОСТ СО 15.6" СТАНДАРД БОЈА - СИВА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка