TARGUS Torba za notebook 16" CN01-60

1.758,00 ден.   Спореди

Tip: Torba Materijal Platno Boja: Crna Dimenzii: do 16" Garancija: 24 meseca


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 1.758,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: Torba Materijal Platno Boja: Crna Dimenzii: do 16" Garancija: 24 meseca

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка