Tablet ST Ipad-M07 2GB

4.262,00 ден.   Спореди

ST Ipad-M07 Resistive touch screen 7" 16:9, 800x480 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), RJ45 adapter support, Flash 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.262,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST Ipad-M07 Resistive touch screen 7" 16:9, 800x480 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), RJ45 adapter support, Flash 10.1, Microphone, Headphones 3.5mm jack, 256MB SD RAM, CPU:WM8650,High-performance 800MHZ CPU + 300MHZ DSP, Able to show HD resolution, Battery capacity: 1450Mah

Капацитет 2 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Интегрирана веб камера yes
Рам капацитет 256 MB
Оперативен систем Android 2.2
Дијагонала 7" Inches
Резолуција на монитор 800x480
Брзина на процесор 0.8 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка