Tablet PC Samsung Galaxy Tab E T561 QuadCore 1.3GHz/1.5GB/8GB/9.6" 1280x800/BT/3G/2 cam/A4.4/ White

11.472,00 ден.   Спореди

Tablet PC Samsung Galaxy Tab E T561 QuadCore 1.3GHz/1.5GB/8GB/9.6" 1280x800/BT/3G/2 cam/A4.4/ White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.472,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.980,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet PC Samsung Galaxy Tab E T561 QuadCore 1.3GHz/1.5GB/8GB/9.6" 1280x800/BT/3G/2 cam/A4.4/ White

Дијагонала 10'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка