Tablet PC HP Pro X2 612 i3-4012Y/4GB/128GB SSD/12.5" FullHD LED Touchscreen/Fingerprint/W8.1Pro

Tablet PC HP Pro X2 612 i3-4012Y/4GB/128GB SSD/12.5" FullHD LED Touchscreen/Fingerprint/W8.1Pro

26.980,00 ден.   Спореди

Processor: 1.5 GHz Intel Core i3-4012Y Processor
RAM: 4GB 1600 MHz DDR3 SDRAM
SSD: 128GB M.2 SSD
Display:12.5" LED-Backlit Touch Screen IPS FHD 1900 x 1080
Graphics: Intel HD Graphics...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 26.980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: 1.5 GHz Intel Core i3-4012Y Processor
RAM: 4GB 1600 MHz DDR3 SDRAM
SSD: 128GB M.2 SSD
Display:12.5" LED-Backlit Touch Screen IPS FHD 1900 x 1080
Graphics: Intel HD Graphics 4200
Connectivity: 802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0
Ports: 1 x USB 3.0, Docking Connector x1, Micro-SD/ SDHC/SDXC Card Reader, 1 x Headphone/Microphone Combo Jack
Camera: Front 1080p HD Webcam/Rear 5 MP Camera
Battery: 4-cell (29 Wh) Li-Poly Battery
Dual Speakers and Integrated Microphone
OS: Windows 8.1 Pro (64-Bit)
Stylus Included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка