Tablet PC Delux DLT-R702 Black

7.990,00 ден.   Спореди

DLT-R702, TABLET - black, 7"(800*480) TFT LCD Resistive panel, CPU:Rockchip  2818 600MHz, SDRAM: 256M DDR2 4G Flash, Wifi, Camera: 0.3 MEGA Pixel, 1620 mAh, high polymer lithium battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLT-R702, TABLET - black, 7"(800*480) TFT LCD Resistive panel, CPU:Rockchip  2818 600MHz, SDRAM: 256M DDR2 4G Flash, Wifi, Camera: 0.3 MEGA Pixel, 1620 mAh, high polymer lithium battery

Онборд графичка yes
Капацитет 4 GB
Интегрирана веб камера yes
Рам капацитет 0MB
Дијагонала 7" Inches
Оперативен систем Android 2.1
Процесор технологија Rockchip 2818
Брзина на процесор 0.6 GHz
Резолуција на монитор 800x480
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка