Tablet PC Acer Iconia Tab W1-810 Z3735G/1GB/32GB/WiFi/2MP FrontCam/W8.1 Bing

6.980,00 ден.   Спореди

Processor: Intel Atom Quad-core Z3735G up to 1.83 GHz 2MB cache
Memory: 1 GB DDR3L SDRAM
Storage: 32GB eMMC
Display: 8" 1280 x 800 WXGA Touchscreen LED
Graphics: Intel HD Graphics
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.980,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel Atom Quad-core Z3735G up to 1.83 GHz 2MB cache
Memory: 1 GB DDR3L SDRAM
Storage: 32GB eMMC
Display: 8" 1280 x 800 WXGA Touchscreen LED
Graphics: Intel HD Graphics

Network & Communication
Wireless 802.11b/g/n

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка