Tуш термометар

767,00 ден.   Спореди

Поголема удобност под тушот, заштеда во енергијата, лесна инсталација, поголема безбедност за бебињата, децата и постарите лица. Погоден за сите стандардни туш тела.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поголема удобност под тушот, заштеда во енергијата, лесна инсталација, поголема безбедност за бебињата, децата и постарите лица. Погоден за сите стандардни туш тела.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка