Tермо/хигрометар ETH 30, нерѓосувачки челик

885,00 ден.   Спореди

Елегантен дизајн со нерѓосувачки челик со црвени стрелки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Елегантен дизајн со нерѓосувачки челик со црвени стрелки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка