TЕРМОМЕТАР TESTO 174T

TЕРМОМЕТАР TESTO 174T

13.688,00 ден.   Спореди

Цврст и компактен уред за мерење на температури. Ги исполнува критериумите на testo 174T согласно EN 12830 за проверка на замрзната храна.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.688,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврст и компактен уред за мерење на температури. Ги исполнува критериумите на testo 174T согласно EN 12830 за проверка на замрзната храна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка