TАШНА ЗА 208 CDа -ЦРНА

1.239,00 ден.   Спореди

Ташна изработена од високо квалитетен матерјал со внатрешни навлаки за архивирање на вашите CD/DVD-a. Идеална за канцеларија, кола, работно место итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ташна изработена од високо квалитетен матерјал со внатрешни навлаки за архивирање на вашите CD/DVD-a. Идеална за канцеларија, кола, работно место итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи