SYMBOL MC659B Rugged, Software-Configurable, Dual 3.5G WAN Enterprise Digital Assistant Dual-Radio WAN (HSPA and EVDO), Wi-Fi, Bluetooth, 2D Scanner, Camera, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB Flash, QWERTY keypad and 1.5x battery. Cables and charging cra

88.238,00 ден.   Спореди

SYMBOL MC659B Rugged, Software-Configurable, Dual 3.5G WAN Enterprise Digital Assistant Dual-Radio WAN (HSPA and EVDO), Wi-Fi, Bluetooth, 2D Scanner, Camera, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB Flash, QWERT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 88.238,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SYMBOL MC659B Rugged, Software-Configurable, Dual 3.5G WAN Enterprise Digital Assistant Dual-Radio WAN (HSPA and EVDO), Wi-Fi, Bluetooth, 2D Scanner, Camera, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB Flash, QWERTY keypad and 1.5x battery. Cables and charging cradle not included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка