Sweex WiFi antenna 7 dBi NA027

420,00 ден.   Спореди

Sweex WiFi antenna 7 dBi NA027


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 420,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex WiFi antenna 7 dBi NA027

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка